skip to Main Content

+420 511 444 350

Call centrum
Po–Pá: 8:00–17:00
So: 9:00–17:00
Ne: 15:00–20:00

Kamenná prodejna
Po–Pá: 9:00–16:30
So, Ne: zavřeno

Rezervujte hned, místa nebudou

Poptávka po lyžování bude obrovská. Rezervujte si zájezd za rozumné ceny, protože v sezóně místa nebudou

Peníze vrátíme do 14 dnů

Pokud budou střediska zavřená, nebude možné cestovat (zavřené hranice) anebo nebude možné zájezd uskutečnit, nabídneme jiný termín, jiný zájezd, převod uhrazených peněz na kredit anebo Vám vrátíme peníze do 14 dnů

🟢 COVID-19 certifikát

Lyžařské zájezdy do Itálie budou v sezóně 2021–2022 podmíněné COVID certifikáty a lze předpokládat, že turisté bez očkování budou mít pobyt komplikovanější (pro neoočkované doporučujeme zájezdy do Bulharska)

Záloha jen 1 500 Kč

Záloha za každou platící osobu v objednávce, platíte při podpisu cestovní smlouvy

1. doplatek do 30 %

Doplatek do 30 % ceny zájezdu má splatnost 15. 10. 2021

Doplatek před odjezdem

Doplatek celkové ceny má splatnost až 30 dní před odjezdem (při odjezdu do 30 dnů platíte celý zájezd)

Pozor, případná podmínka očkování není důvodem k bezplatnému stornování zájezdu

🚌 Autobusové zájezdy se skipasem

Nejbližší odjezdy (autobus)

Vlastní doprava ItálieItálie

Se skipasemSKIPASY | Při online rezervaci ubytování můžete přikoupit zvýhodněné skipasy, vybírejte zde

Vlastní doprava RakouskoRakousko

Přidejte se a nic Vám neunikne!

Ve skupinách se dostanete nejrychleji k aktuálním informacím, slevám a dalším akcím

Odebírejte newsletter

Nové zájezdy, akce, slevy, soutěže a nabídky dovolené za nejlepší ceny Vám pošleme včas na email. Služba je zdarma a můžete ji kdykoliv zrušit

Skupina lyžařů

Fotky ze středisek, informace, diskuze a „tajné“ slevy výhradně pro členy skupiny

Přidejte se do této skupiny a pozvěte své přátele! Čím víc nás bude, tím lepší akce budeme dělat ✊

Skupina „Ultra last minute“

Nejrychlejší informace o nabídkách dovolené za výprodejové (skandální) ceny

Přidejte se do této skupiny a pozvěte své přátele! Čím víc nás bude, tím lepší akce budeme dělat ✊

Časté dotazy

Mrkněte na časté dotazy, než budete volat nebo psát

V tom případě je klient klasifikován jako nemocný. Pokud má zakoupené cestovní pojištění Uniqa, které prodáváme k našim zájezdům, je klient na tuto situaci pojištěný. Pokud pojedete autem, máte se hned vrátit do ČR a dál postupovat standardně, jakobyste onemocněli doma. Pokud pojedete autobusem, budete ve spolupráci s asistenční službou pojišťovny řešit co nejrychlejší návrat do ČR jiným způsobem (pokud máte k zájezdu zakoupené pojištění). Do té doby budete umístěni do karanténního ubytování, které má každý hotel nachystané (náklady na takové ubytování a cestu zpět do ČR řeší cestovní pojištění). V obou případech kontaktuje non stop asistenční službu pojišťovny (tel. na zadní straně kartičky pojištění), poradí Vám operativně dle situace. Obecně platí, že není pro nikoho žádoucí (klient, pojišťovna, cestovní kancelář, hoteliér, zahraniční nemocnice atd.), abyste v místě v případě nemoci pobývali déle, než je nutné. V zahraničí Vás nikdo nemůže zadržovat a zároveň Vás, jako občana České republiky, pochopitelně do České republiky vpustí i s pozitivním testem. Repatriace (návrat klienta do České republiky) se vždy primárně řeší ve spolupráci s cestovní kanceláří a pojišťovna prostřednictvím své asistenční non stop služby hledá operativně pro danou situaci nejlepší řešení pro všechny. Doprava klienta zpět do ČR může být po konzultaci s asistenční službou jakákoliv, vždy se s ní ale spojte a domluvíte se, poradí Vám a vše zařídí.

Výjimka platí pro děti do 5 let (při návratu do ČR)

Pro děti do 5 let neplatí povinnost antigenního testu v zahraničí před cestou zpět do ČR a neplatí pro ně ani povinnost PCR testu po návratu do ČR. Testy pro vstup do Itálie nebo Bulharska platí pro všechny osoby.

Ano, ale budete potřebovat potvrzení

Pokud klient prodělal onemocnění Covid a má potvrzení o pozitivním výsledku PCR testu, které není starší 90 dní, vztahuje se na něj výjimka pro podmínky návratu do ČR – neplatí pro něj povinnost antigenního testu před návratem do ČR, neplatí povinnost PCR testu po příjezdu do ČR a neplatí pro něj ani nahlašovací povinnost před návratem do ČR. Vzor pro potvrzení od lékaře zde

Podle informací z české ambasády v Římě nemají Italové nijak stanovenou podobu či jiné náležitosti ohledně potvrzení o negativním testu a měli by akceptovat potvrzovací SMS v češtině. Nicméně ambasáda doporučuje pro jistotu mít i potvrzení, které Vám pošle emailem každá nemocnice v ČR (některé to dělají automaticky, pokud nepošlou, stačí si o něj v nemocnici říct a platí to i pro testy zdarma), protože SMS mají nemocnice různé a můžou v nich chybět údaje jako je třeba celé jméno, což by mohlo při případné kontrole způsobit problém – doporučujeme mít toto potvrzení ideálně vytisklé s sebou

Pokud nebude z jakéhokoliv důvodu cílové lyžařské středisko otevřené, nabídneme klientům alternativní středisko, příp. jiný termín apod. V případě, že se lyžařský zájezd neuskuteční právě z důvodu uzavřených středisek (zájezd zruší cestovní kancelář), budou klientům vráceny peníze do 14 dnů od zrušení zájezdu (platí i pro případ, že klient bude mít zájezd hrazený celý nebo částečně kreditem nebo poukazem Lex voucher).

Pokud naše vláda zakáže cestování nebo vláda cílové destinace uzavře hranice či nepovolí vstup na své území občanům České republiky, zrušíme zájezd. V tu chvíli Vám vznikne nárok na vrácení zaplacených peněz a my Vám je vrátíme na účet do 14 dnů.

Ano. Pokud není uvedeno jinak, lze kredit uplatnit a to v hodnotě až 100 % celkové ceny zájezdu. Pokud držíte kredit, bude se automaticky uplatňovat dle splátkového kalendáře.

Cena pojištění není zahrnuta v záloze. Při podpisu cestovní smlouvy uhradíte zálohu 2 000 Kč na osobu a pokud si budete k dovolené přidávat cestovní pojištění (doporučujeme pojištění s pojištěním storna zájezdu), bude k záloze 2 000 Kč připočtena ještě cena pojištění. Ceny a výhody cestovního pojištění najdete zde

Nové storno podmínky pro zimní katalog 2020/2021 (rezervace vytvořené od 6. 1. 2021)

  • Storno ze strany klienta
    • Storno do 14 dnů před odjezdem je storno poplatek 2 000 Kč/os.
    • Storno 13–10 dnů před odjezdem je storno poplatek 80 % z celkové ceny zájezdu
    • Storno 9 a méně dnů před odjezdem je storno poplatek 100 % z celkové ceny zájezdu
    • Více zde

Pokud bude platit do cílové destinace v termínu zájezdu zákaz cestovat, cestovní kancelář zájezd zruší a klientům vznikne nárok na vrácení peněz (viz. platná legislativa České republiky)

V takovém případě se nelze odvolat na žádnou výjimku a standardním způsobem Vám budou účtovány storno poplatky. Storno poplatky zde

Pokud nebudeme na účtu evidovat platby dle splátkového kalendáře (tzn. nejpozději 14 dní před odjezdem celá částka), bude Vaše rezervace zrušena a standardním způsobem Vám budou naúčtovány storno poplatky (záloha 2 000 Kč/os. bohužel propadne bez dalšího nároku).

Ano. Pokud dojde ke zrušení zájezdu ze strany cestovní kanceláře (zavřená střediska, hotel, státní hranice apod.), budeme klientům vracet peníze (do 14 dnů od zrušení zájezdu) a to včetně klientů, kteří hradili zájezd kreditem nebo poukazem Lex voucher.