skip to Main Content

Poznávací zájezdy

Termíny 2024 Nové trasy a nástupní místa

👑 Nejširší nabídka autobusových poznávacích zájezdů po celé Evropě, adventních zájezdů a výletů po ČR – rezervujte online!

Rychlá navigace

Nejbližší odjezdy

⭐ TIP

Nová skupina

Skupina „Poznávací zájezdy“

Přidejte se do skupiny a berte výprodejové slevy posledních míst v autobusech a další akce a soutěže!

Poznávací zájezdy levně a skvěle!

Poznávací a zážitkové zájezdy

Nové zájezdy 2024

Adventní zájezdy

Nejbližší odjezdy

Jednodenní zájezdy

Nejbližší odjezdy

Vícedenní zájezdy s ubytováním

Jednodenní koupání u moře

Nejbližší odjezdy

Výběru neodpovídá žádný termín

Vhodné pro děti

Nejbližší odjezdy

Jednodenní zájezdy Česko

Nejbližší odjezdy

Pohodlné cestování moderními autobusy

Časté dotazy

Orientační časy odjezdů a příjezdů do ČR a zpět najdete v popisku konkrétního zájezdu, přesné časy odjezdu z Vašeho města se pak dozvíte v pokynech k zájezdu. Časy návratu do ČR jsou pouze orientační, vše je závislé na aktuální dopravní situaci, ukázněnosti cestujících apod.

Časy odjezdu uváděné v popisku zájezdu na webu jsou vždy pouze orientační. Závazné jsou informace, které dostanete v pokynech k odjezdu – vždy se řiďte instrukcemi, které jsou uvedeny ve vašem voucheru.

Ano, za poplatek 150 Kč/os. si můžete zakoupit místenky. Stačí uvést, v kolikáté řadě chcete sedět (v případě patrového autobusu nahoře či dole) a zda si přejete sedadla na straně dveří nebo řidiče.

Nemusíte. Klienty, kteří jsou uvedeni na jedné cestovní smlouvě, usazujeme vždy k sobě.

Češi nemusí při překračování státních hranic v rámci schengenského prostoru předkládat ani cestovní pas, ani občanský průkaz. Vždy s sebou ale mějte alespoň jeden z těchto dokladů pro případ, že byste museli prokázat totožnost (platí samozřejmě i pro nezletilé). Do většiny států z našich poznávacích zájezdů Vám tedy stačí platný občanský průkaz (přesné informace najdete v popisu zájezdu).

Konkrétní místo ubytování zajišťujeme několik týdnů před odjezdem na základě počtu cestujících a dalších okolností. Detailní informace Vám sdělí průvodce.

Konkrétní výši doporučeného kapesného najdete v popisku zájezdu nebo v pokynech k zájezdu.

Pokyny posíláme zhruba týden před odjezdem. Abychom Vám mohli pokyny zaslat, musí být celý zájezd řádně uhrazen, prosíme tedy nejprve o kontrolu, zda máte uhrazeny skutečně všechny platby.

Bohužel, to možné není. Chcete-li být ubytováni na dvoulůžkovém pokoji s druhou osobou, doporučujeme si najít spolucestujícího z řad svých známých.

Naplněnost kapacit denně kontrolujeme a vyhodnocujeme. Nejpozději dva týdny před odjezdem závazně rozhodneme, zda se zájezd pojede. Pokud zájezd nebude dostatečně obsazený, nabídneme Vám řešení (jiný termín, případně zájezd) nebo Vám samozřejmě vrátíme peníze.

Včas Vás budeme informovat a nabídneme řešení (jiné termíny, případně jiný zájezd). Nebude-li Vám žádná z alternativ vyhovovat, samozřejmě Vám vrátíme peníze.

Kam byste nejraději zajeli?

Napište nám, jestli se trefujeme nabídkou do Vašeho gusta! Anebo máme přidat nějaký úplně jiný zájezd?

This form does not exist