Smazat cache v CF
skip to Main Content

Poznávací zájezdy

Nabídka 2024

Nejširší nabídka poznávacích zájezdů po celé Evropě, adventních zájezdů a výletů po ČR – rezervujte online!

Rychlá navigace

Nejbližší odjezdy

TIP

Nová skupina

Skupina „Poznávací zájezdy“

Přidejte se do skupiny a berte výprodejové slevy posledních míst v autobusech a další akce a soutěže!

Poznávací zájezdy levně a skvěle!

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZÁJEZDY

Rezervujte hned

NOVÉ ZÁJEZDY 2024

Rezervujte hned

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

Rezervujte hned

Nejbližší odjezdy

VÍCEDENNÍ ZÁJEZDY S UBYTOVÁNÍM

Rezervujte hned

JEDNODENNÍ KOUPÁNÍ U MOŘE

Rezervujte hned

Nejbližší odjezdy

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte hned

Nejbližší odjezdy

VÝLETY ČESKÁ REPUBLIKA

Rezervujte hned

Nejbližší odjezdy

ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2024

Rezervujte hned

Pohodlné cestování moderními autobusy

Poznávací zájezd do Provence bylo to super Delegatka i páni řidiči byli bezvadni

SKVĚLÁ a ÚŽASNĚ VTIPNÁ průvodkyně pani MILENA HORÁKOVÁ ❤️ – nejlepší co jsem zažila – pečovala o nás jako o vlastní. 🥰 VELKÁ SPOKOJENOST. Také oba řidiči, vtipní – kompletní servis. Pěkný a čistý hotel. Byli to krásné celé 3 dny pěkných zážitků – Benátky a Verona – 19.-22. červen 2023. DĚKUJEME 🥰 SRDEČNĚ DOPORUČUJEME a těšíme se na další zájezd! Hana, Barbara a Pája.

Všechno bez problémů a v pořádku

PAŘÍŽ 3.7.2023 NAPROSTÁ SPOKOJENOST 👌 VŠE V POŘÁDKU 🙏 DOPORUČUJEME ☑️🤝

Vřele doporučuji tuto cest. kancelář, naprostá spokojenost!

Skvělá cestovka super doprava

Návštěva nejkrásnějších míst Francie stojí za to.Pani Simona byla neskutečná tolik energie,její vyprávění které se dalo poslouchat dokola a dokola. program vymyšlený od začátku až do konce.Tesim se na další výlet s ní.diky iveta

Byli jsme s kormidlem na Orlím hnízdě. Velmi příjemná paní průvodkyně a poskytovala nám spoustu zajímavých informací.Organizace byla skvělá a cena ve srovnání s ostatními levná.Děkujeme a doporučujeme.

Dobrý večer ráda bych chtěla poděkovat za úžasný výlet do Katowic, úžasné delegatce která nám vše vysvětlila a hlavně panu řidiči který nás dovezl tam i zpět v pořádku,jela jsem poprvé a velká spokojenost

Právě jsme se vrátili ze 4 denního zájezdu z Paříže, chtěla bych poděkovat paní průvodkyni Simoně za našlapaný výlet plný těch nejlepších památek a zážitků , plný vědomostí a informací. Velké díky řidičům Pavlovi a Ondrovi za plynulou a bezpečnou jízdu , ochotu i s legráckami. Mohu jen doporučit, s pozdravem Denisa Davidová a Tomáš Krejčí 🍀

Jednodenní zájezd Osvětim + Březinka 19.11.2022 – další super akce od chvíle nástupu do autobusu s fajn panem řidičem, co nám na poslední chvíli zařídil společné sedačky, profesionální výklad paní průvodkyně a skvěle připraven harmonogram prohlídek s 3 polskými průvodci s výkladem v ČJ. Sic ne zrovna téma úsměvné, ale i přesto zážitek!! A s autobusovým barem rozmanitých chutí a vůní dokonalost sama 🥳…..všem, co se podíleli na organizaci zájezdu posílám svůj vřelý dík a radostné doporučení! 👍

Krásné poznávací zájezdy za rozumnou cenu

Časté dotazy

Orientační časy odjezdů a příjezdů do ČR a zpět najdete v popisku konkrétního zájezdu, přesné časy odjezdu z Vašeho města se pak dozvíte v pokynech k zájezdu. Časy návratu do ČR jsou pouze orientační, vše je závislé na aktuální dopravní situaci, ukázněnosti cestujících apod.

Časy odjezdu uváděné v popisku zájezdu na webu jsou vždy pouze orientační. Závazné jsou informace, které dostanete v pokynech k odjezdu – vždy se řiďte instrukcemi, které jsou uvedeny ve vašem voucheru.

Ano, za poplatek 150 Kč/os. si můžete zakoupit místenky. Stačí uvést, v kolikáté řadě chcete sedět (v případě patrového autobusu nahoře či dole) a zda si přejete sedadla na straně dveří nebo řidiče.

Nemusíte. Klienty, kteří jsou uvedeni na jedné cestovní smlouvě, usazujeme vždy k sobě.

Češi nemusí při překračování státních hranic v rámci schengenského prostoru předkládat ani cestovní pas, ani občanský průkaz. Vždy s sebou ale mějte alespoň jeden z těchto dokladů pro případ, že byste museli prokázat totožnost (platí samozřejmě i pro nezletilé). Do většiny států z našich poznávacích zájezdů Vám tedy stačí platný občanský průkaz (přesné informace najdete v popisu zájezdu).

Konkrétní místo ubytování zajišťujeme několik týdnů před odjezdem na základě počtu cestujících a dalších okolností. Detailní informace Vám sdělí průvodce.

Konkrétní výši doporučeného kapesného najdete v popisku zájezdu nebo v pokynech k zájezdu.

Pokyny posíláme zhruba týden před odjezdem. Abychom Vám mohli pokyny zaslat, musí být celý zájezd řádně uhrazen, prosíme tedy nejprve o kontrolu, zda máte uhrazeny skutečně všechny platby.

Bohužel, to možné není. Chcete-li být ubytováni na dvoulůžkovém pokoji s druhou osobou, doporučujeme si najít spolucestujícího z řad svých známých.

Naplněnost kapacit denně kontrolujeme a vyhodnocujeme. Nejpozději dva týdny před odjezdem závazně rozhodneme, zda se zájezd pojede. Pokud zájezd nebude dostatečně obsazený, nabídneme Vám řešení (jiný termín, případně zájezd) nebo Vám samozřejmě vrátíme peníze.

Včas Vás budeme informovat a nabídneme řešení (jiné termíny, případně jiný zájezd). Nebude-li Vám žádná z alternativ vyhovovat, samozřejmě Vám vrátíme peníze.

Kam byste nejraději zajeli?

Napište nám, jestli se trefujeme nabídkou do Vašeho gusta! Anebo máme přidat nějaký úplně jiný zájezd?