Smazat cache v CF
skip to Main Content

Základní informace o CK České kormidlo, s.r.o.

Cestovní kancelář již od roku 2002

Cestovní kancelář České kormidlo s.r.o. byla založena 25. 10. 2002 na základě oprávnění k provozování činnosti cestovní kanceláře vydaného Ministerstvem obchodu a cestovního ruchu České republiky. Prvním sídlem naší cestovní kanceláře se stalo město Hranice, kam přicházejí naši klienti již šestnáctým rokem, aby si objednali pobytové zájezdy do Chorvatska a do Itálie, na které se naše cestovní kancelář specializuje. V roce 2003 se cestovní kancelář rozrostla o novou pobočku v Brně, které je srdcem a centrem jihomoravského regionu a je k dispozici všem klientům jižní Moravy. Již v roce 2003 jsme vydali první katalog zaměřený na zimní pobyty a v této tradici úspěšně každým rokem pokračujeme vydáváním letních a zimních katalogů.

Důležité dokumenty ke stažení

Autobusová doprava Autokarem.cz

Cestovní kancelář České kormidlo s.r.o. nezajišťuje klientům pouze samotnou dovolenou, ale zároveň poskytuje služby v oblasti autokarové dopravy a zajišťuje autobusy pro klienty, kteří mají svůj program a potřebují zajistit pouze dopravu. V roce 2009 jsme založili dopravní společnost Autokarem.cz

Sdružení Autokarem.cz podniká v oblasti mezinárodní autobusové dopravy a mezi stálé klienty patří spokojení zákazníci partnerských cestovních kanceláří, sportovní oddíly, školní zájezdy, nezávislé sdružení a firmy pro rekreaci a školení svých zaměstnanců. Díky široké základně vozového parku, kterou sdružení Autokarem.cz disponuje, není pro nás problém přistavit vůz přesně podle Vašich požadavků, s kapacitou a vybavením na míru a kamkoli na území České i Slovenské republiky, a to s minimálními nebo nulovými náklady. Dobře si uvědomujeme, nakolik je specifický každý zákazník a přeprava, kterou zařizujeme, proto nestanovujeme paušální ceny, ale vytváříme je přesně podle zakázky a na míru, takže neplatíte ani o korunu víc, než je potřeba. Naším cílem je podávat kvalitní služby a dosáhnout maximální spokojenosti klientů, ať už ze strany cestovních kanceláří, sdružení či jednotlivců.