+420 511 444 350

Call centrum
Po–Čt: 8:00–18:00
Pá: 8:00–17:00
So: 9:00–17:00
Ne: 15:00–20:00

Kamenná prodejna
Po–Pá: 9:00–16:30
So, Ne: zavřeno

Pošli nám svůj životopis

    Nabídka práce v CK České kormidlo (Brno)

    Jsme česká cestovní kancelář (založena v roce 2002) s dlouhodobým růstem a ambicí být největším prodejcem letní dovolené v Chorvatsku. Specializujeme se na léto právě v Chorvatsku, Itálii, Slovinsku Rakousku, na lyžařské zájezdy do italských Alp, bulharských Pyrenejí a poznávací zájezdy po Evropě. Disponujeme vlastní autobusovou dopravou s moderním vozovým parkem, novými kancelářemi v Brně, kávovarem a výrobníkem ledu. Na nic si nehrajeme, lidem prodáváme dovolenou za férové peníze a naše místo na trhu je vydřené. Práce v cestovce je různorodá a není pro každého. Pošli životopis, přijď na pohovor a dozvíš se víc!

    Aktuálně volná místa v Brně

    Životopis pošli online z této stránky! Pokud nás zaujmeš, pozveme Tě na osobní pohovor

    Referent/ka prodeje

    Do nových kanceláří v Brně přijmeme další referenty prodeje na plný úvazek. Nebojíš se komunikovat s lidmi po telefonu nebo máš zkušenosti s prodejem dovolené? Nikomu nenutíme nic, co nechce. Lidé volají nám, protože chtějí koupit naši dovolenou a volá jich moc, potřebujeme další nové tváře. Pojď to zkusit, všechno Tě naučíme.

    Náplň práce

    • Komunikace s klienty (telefon, email, chat)
    • Vytváření nabídek na základě poptávek klientů
    • Příjem a zpracování objednávek
    • Zpracování a přijímání cestovních smluv
    • Administrativa v rezervačním systému
    • Aktivní prodej po telefonu (oslovení dřívějších klientů apod.)
    • Občasná komunikace se zahraničními partnery (hotelová recepce apod.)
    • Zhruba jednou za čtvrt roku víkendová směna

    Nabízíme

    • Vstupní zaškolení
    • Zaměstnání v rostoucí cestovní kanceláři
    • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • Motivační mzdové ohodnocení 25–30 tis. Kč čistého
    • Min. 22 dní dovolené
    • Slevy na dovolenou
    • Mladý kolektiv, neformální prostředí
    • Vedení s osobním přístupem
    • Nové kanceláře v Brně (Lesná)
    • Zmrzlina nebo čaj zdarma
    • Teambuildingové akce, oslavy, setkání
    • Nástup možný ihned

    Požadujeme

    • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
    • Praxe v cestovním ruchu výhodou
    • Cizí jazyk výhodou (angličtina, italština, chorvatština, polština, němčina)
    • Příjemné vystupování a skvělé komunikační schopnosti
    • Kultivovaný mluvený i psaný projev
    • Rychlá obsluha PC (MS Office – Outlook, Word, Excel, internet)
    • Empatie, spolehlivost, zodpovědnost
    • Ochota učit se novým věcem

    Produktový specialista

    Mezi zkušené produkťáky přijmeme posilu, člověka s angličtinou, tahem na branku a otevřenou hlavou. Na začátku se budeš učit zájezdy zadávat do systému (budeš hodně psát, učit se rezervační systém, hledat podklady na internetu). Osaháš si prodej, naučíme Tě odbavit příchozí rezervace, pochopíš, jak to v cestovce chodí, poznáš produkt a cílovou skupinu. Budeš komunikovat se zahraničními partnery a seznámíš se s obchodním procesem, taktikou a skutečným know-how cestovní kanceláře. Zhruba za rok z Tebe chceme mít produkťáka, který si pod vedením dokáže produkt najít, zobchodovat a dotáhnout až k webové prezentaci. Pokud budeš mít potenciál, můžeš si v kormidle vyrůst, kam Ti odhodlání dovolí. Nutně budeš potřebovat jen angličtinu na komunikativní úrovni (italština, chorvatština je také zajímavá) a rychlou obsluhu PC na uživatelské úrovni (budeš sedět u počítače). Nesmíš mít strach zvednout telefon, zavolat, řešit – ostatní Tě naučíme!

    Náplň práce

    • Příprava zájezdů a jejich zadávání do systému
    • Komunikace se zahraničními partnery
    • Uzavírání kontraktů se zahraničními partnery
    • Příprava rooming listů
    • Tvorba pokynů pro klienty, odbavení klientů
    • Nábor delegátů a komunikace s nimi
    • Služební cesty do zahraničí cca 3× ročně
    • Občasný prodej zájezdů (pasivně)

    Nabízíme

    • Vstupní zaučení
    • Mladý kolektiv, neformální prostředí, osobní přístup
    • Zmrzlina zdarma, akce, oslavy, setkání

    Požadujeme

    • Rychlá obsluha PC (MS Office)
    • Anglický jazyk na komunikační úrovni
    • Dobré komunikační schopnosti
    • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu

    Nic pro Tebe?

    Sdílej, třeba se najde někdo mezi přáteli, děkujeme!

    Proč pracovat v CK České kormidlo

    Jsme česká cestovní kancelář a klienty vozíme na dovolenou od roku 2002
    Specializujeme se na Chorvatsko a Itálii, prodáváme letní i zimní dovolenou
    Umíme ocenit výsledky – čekej bonusy, nanuky, zaměstnanecké slevy a min. 22 dní dovolené
    Máme vlastní autobusovou dopravu (Autokarem.cz) a brousíme si zuby na zahraniční trhy
    Sídlíme v nových kancelářích, jsme přátelský kolektiv a nepotrpíme si na formality
    Pracovat u nás můžeš na HPP nebo jako OSVČ, domluvíme se

    Nejsme zkamenělá cestovka s jedním upoceným autobusem. Poslední roky zažíváme nebývalý růst, nakupujeme nové kapacity, nové autobusy a expandujeme na zahraniční trhy. Proč se nám daří? Protože děláme svoji práci poctivě a za těch 17 let už víme, jak na to – přidej se k nám a my Tě to naučíme.

    Aleš Polišenský, majitel CK České kormidlo