skip to Main Content

+420 511 444 350

Call centrum
Po–Čt: 8:00–19:00
Pá: 8:00–17:00
So: 9:00–17:00
Ne: 15:00–20:00

Online objednávky
Po–Čt: 7:00–19:00
Pá: 7:00–17:00
So: 9:00–17:00
Ne: 15:00–20:00

Kamenná prodejna
Po–Pá: 9:00–16:30
So, Ne: zavřeno

Autobusová doprava

Většinu dopravy pro klienty CK České kormidlo zajišťuje autobusový dopravce Autokarem.cz se svým velmi moderním vozovým parkem

Zima 2021/22

Svozové linky nabírají klienty z celé ČR a sjíždí se do Brna nebo Prahy, odkud pokračují do cílových destinací přímé linky.

Cílové středisko: Civetta

Směr Praha a Ostrava > Brno > Mikulov > Itálie

Cílové středisko: Paganella, Bormio a další

Směr Brno > Praha > > Rozvadov > Itálie

Léto 2022

Svozové linky nabírají klienty z celé ČR a sjíždí se do Brna a Českých Budějovic, odkud pokračují do cílových destinací přímé linky

Město Nástupní místo Poznámka Čas odjezdu Příplatek
Hlavní trasa
Praha Praha/Opatov – metro C Opatov, ostrůvek hned u výstupu z metra, směr centrum 14:00 Bez příplatku
Humpolec čerpací stanice BENZINA – Vystrkov, směr Pelhřimov 15:30 Bez příplatku
Jihlava čerpací stanice OMV – Jihlava Pávov, směr Praha. Pozor, ři cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straně 15:50 Bez příplatku
Velké Meziříčí čerpací stanice MOL, exit 146, ul. Karlov 16:10 Bez příplatku
Velká Bíteš čerpací stanice B.C.S. Kapitána Jaroše 279 16:30 Bez příplatku
Brno autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 21–25 18:00 Bez příplatku
Mikulov čerpací stanice Shell u hotelu Marcinčák (Pouze Itálie) Jede pouze do Itálie 19:00 Bez příplatku
Břeclav čerpací stanice BENZINA, Lidická 3121 (Pouze Chorvatsko) Jede pouze do Chorvatska 19:00 Bez příplatku
Bratislava zastávka MHD ZOO, na dálnici D2 (Pouze Chorvatsko) Jede pouze do Chorvatska 19:50 Bez příplatku
Ostravská trasa
Ostrava parkoviště naproti bývalému kulturnímu domu Vítkovice, tř. 28. října 14:00 300 Kč
Frýdek-Místek autobusová zastávka u Hypermarketu TESCO, ul. Příborská 14:30 300 Kč
Příbor u kostela Sv. Valentina, Lidická 742 14:45 300 Kč
Nový Jičín čerpací stanice LXM Group, Šenov, Malostranská 594 15:00 300 Kč
Hranice parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu Albert 15:25 300 Kč
Lipník nad Bečvou čerpací stanice MOL, u Penny marketu, ul. Hranická 15:40 300 Kč
Přerov čerpací stanice MOL, ulice Lipnická (naproti Kauflandu) 16:00 300 Kč
Kroměříž čerpací stanice OMV u Penny marketu, ul. Hulínská 16:20 300 Kč
Hradecká trasa
Hradec Králové autobusová zastávka OC Tesco Březhrad, směr Pardubice, Rašínova třída 13:00 300 Kč
Pardubice autobusová stanice před hl vlakovým nádražím, nám. Jana Pernera 13:25 300 Kč
Chrudim čerpací stanice Shell, ulice Dašická 13:40 300 Kč
Vysoké Mýto čerpací stanice BENZINA, ul. Husova 14:10 300 Kč
Litomyšl čerpací stanice MOL, ul. Sokolovská, směr Svitavy 14:45 300 Kč
Svitavy čerpací stanice OMV u Lidlu, ul. Kpt. Jaroše 15:05 300 Kč
Letovice autobusové nádraží, Masarykovo nám. 15:25 300 Kč
Boskovice/Sebranice Sebranice, autobusová zastávka směr Brno, u motorestu Zlatá studna 15:50 300 Kč
Černá Hora čerpací stanice Unicorn, směr Brno 16:05 300 Kč
Blansko čerpací stanice OMV u vlakového nádraží, ul. Nádražní 2320/6 16:20 300 Kč
Kuřim Kuřim rozcestí 2.0, zastávka linkových autobusů ve směru na Brno 16:50 150 Kč
Mostecká trasa
Most před vlakovým náražím, ul Nádražní Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 12:00 300 Kč
Chomutov čerpací stanice Shell, ul. Březenecká Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 12:30 300 Kč
Kláštěrec nad Ohří autobusová zastávka u OC Norma, Chomutovská ul. Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 12:50 300 Kč
Ostrov čerpací stanice Shell naproti Lidlu, ul. Obchodní Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 13:15 300 Kč
Karlovy Vary čerpací stanice OMV, ul. Pobřežní Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 13:30 300 Kč
Plzeň čerpací stanice BENZINA naproti AAA Auto u Olympice, Plzeň – Černice Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 15:00 300 Kč
Klatovy čerpací stanice BENZINA ve směru do centra, Plzeňská ul. Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 16:00 300 Kč
Horažďovice čerpací stanice Robin Oil, Straknická ul. Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 16:35 300 Kč
Strakonice čerpací stanice OMV u autobusového nádraží, Písecká ul. Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 17:00 300 Kč
Táborská trasa
Tábor parkoviště u hotelu ELZET Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 16:40 Bez příplatku
Soběslav před hotelem Sloup, Řípec Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 17:00 Bez příplatku
Veselí nad Lužnicí před vlakovým nádražím, ul. Nádražní Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 17:15 Bez příplatku
České Budějovice parkoviště u výstaviště, u autosalonu Peugeot, Husova tř. Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 18:00 Bez příplatku
Kaplice čerpací stanice MOL, naproti restaurace Saloon Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 18:45 Bez příplatku
Teplická trasa
Teplice čerpací stanice Shell, Masarykova třída Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 13:00 300 Kč
Ústí nad Labem autobusová zastávka u Globusu, Tyršova ul. Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 13:30 300 Kč
Lovosice čerpací stanice Benzina, Žabák Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 14:00 300 Kč
Roudnice nad Labem čerpací stanice Shell, Žižkova ul. Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 14:20 300 Kč
Dobříš čerpací stanice Shell u D4, Kodetka 1601 Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 15:50 Bez příplatku
Příbram čerpací stanice Euro Tank, Buk 33, Milín Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 16:10 Bez příplatku
Písek čerpací stanice MOL, Hradišťská ul. Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 17:00 Bez příplatku
Vodňany autobusové nádraží, ul. Elektrárenská Nejezdí na Klek, Marche, Abruzzo a Veneto 17:30 Bez příplatku
Šumperská trasa
Šumperk Před CK Ancora, ul. Fialova 3A 15:00 300 Kč
Zábřeh autobusová zastávka u vlakového nádraží, Olomoucká ul. 15:20 300 Kč
Mohelenice čerpací stanice MOL, ul. Třebovská 15:40 300 Kč
Litovel čerpací stanice Nasobůrky, u nájezdu na D 35 15:55 300 Kč
Olomouc staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody (vedle Šantovky) 16:20 300 Kč
Prostějov před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H 16:40 300 Kč
Vyškov čerpací stanice MOL u dálnice směr Brno, ul. Kroměřížská 17:00 300 Kč
Rousínov čerpací stanice BENZINA, u sjezdu z dálnice, ul. Slavkovská 17:15 300 Kč
Liberecká trasa
Liberec před vlakovým nádražím, ul. Nákladní 12:00 300 Kč
Turnov autobusové nádraží, stanoviště zájezdové dopravy 12:20 300 Kč
Mnichovo Hradiště čerpací stanice KM prona, Jiráskova ul. 12:35 300 Kč
Mladá Boleslav čerpací stanice OMV, Jičínská 1354, u Alberta 12:50 300 Kč
Nymburk autobusová zastávka u Lidlu, Pražská ulice 13:30 300 Kč
Poděbrady čerpací stanice Benzina express u Tesca, Bílkova ulice 13:40 300 Kč
Kolín parkoviště u vlakového nádraží 14:00 300 Kč
Kutná Hora autobusová zastávka Čechova, u Kauflandu 14:20 300 Kč
Čáslav autobusová zastávka na parkovišti u Kaflandu 14:40 300 Kč
Havlíčkův Brod čerpací stanice OMV – restaurace Atlantida, Masarykova ul. 15:20 300 Kč
Vsetínská trasa
Vsetín čerpací stanice Shell, Mostecká ulice 14:40 300 Kč
Vizovice autobusová zastávka na náměstí 15:00 300 Kč
Zlín zastávka trolejbusu na parkovišti u OC Centro Zlín 15:40 300 Kč
Otrokovice autobusová zastávka u Lidlu, směr Napajedla, ul. Napajedelská 15:50 300 Kč
Napajedla autobusové nádraží, třída Tomáše Bati 16:00 300 Kč
Staré město u UH autobusová zastávka před vlakovým nádražím, Nádražní ul. 16:25 300 Kč
Bučovice autobusová zastávka Zdravotní středisko, Mírová ul. 17:00 300 Kč
Slavkov u Brna čerpací stanice Tenryu, Špitálská ulice 17:10 300 Kč

Jednodenní koupání 2021

Svozové linky nabírají klienty z celé ČR a sjíždí se do Brna a Českých Budějovic, odkud pokračují do cílových destinací přímé linky

Město Nástupní místo Čas odjezdu Příplatek
Berounská trasa
Beroun čerpací stanice OMV Beroun sever, u dálnice, směr Plzeň (u Kauflandu) Po: 16:55 | Pá: 13:55 Není
Rokycany čerpací stanice Mol, Arbesova ulice Po: 17:10 | Pá: 14:10 Není
Plzeň čerpací stanice BENZINA naproti AAA Auto u Olympice, Plzeň – Černice Po: 17:40 | Pá: 14:40 Není
Klatovy čerpací stanice BENZINA ve směru do centra, Plzeňská ul. Po: 18:25 | Pá: 15:25 Není
Horažďovice čerpací stanice Robin Oil, Straknická ul. Po: 19:00 | Pá: 16:00 Není
Strakonice čerpací stanice OMV u autobusového nádraží, Písecká ul. Po: 19:20 | Pá: 16:20 Není
Vodňany autobusové nádraží, ul. Elektrárenská Po: 20:00 | Pá: 17:00 Není
Liberecká trasa
Liberec před vlakovým nádražím, ul. Nákladní Po: 15:10 | Pá: 12:10 300 Kč
Turnov autobusové nádraží, stanoviště zájezdové dopravy Po: 15:35 | Pá: 12:35 300 Kč
Mnichovo Hradiště čerpací stanice KM prona, Jiráskova ul. Po: 15:55 | Pá: 12:55 300 Kč
Mladá Boleslav čerpací stanice OMV, Jičínská 1354, u Alberta Po: 16:15 | Pá: 13:15 300 Kč
Benátky nad Jizerou čerpací stanice MOL, 27. km R10 Po: 16:35 | Pá: 13:35 300 Kč
Stará Boleslav čerpací stanice Robin Oil, Boleslavská 209 Po: 16:50 | Pá: 13:50 300 Kč
Benešov/Mirošovice čerpací stanice OMV u Kaulfandu, Červené Vršky / čerpací stanice Mirošovice Po: 18:20 | Pá: 15:20 Není
Tábor parkoviště u hotelu ELZET Po: 19:20 | Pá: 16:20 Není
Soběslav před hotelem Sloup, Řípec Po: 19:40 | Pá: 16:40 Není
Veselí nad Lužnicí před vlakovým nádražím, ul. Nádražní Po: 20:00 | Pá: 17:00 Není
České Budějovice parkoviště u výstaviště, u autosalonu Peugeot, Husova tř. Po: 20:30 | Pá: 17:30 Není
Kaplice čerpací stanice MOL, naproti restaurace Saloon Po: 21:20 | Pá: 18:20 Není
Dolní Dvořiště čerpací stanice Ono za Dolním Dvořištěm směr Rakousko Po: 21:35 | Pá: 18:35 Není
Pražská trasa
Praha Praha/Opatov – metro C Opatov, ostrůvek hned u výstupu z metra, směr centrum Po: 17:30 | Pá: 14:30 300 Kč
Humpolec čerpací stanice BENZINA – Vystrkov, směr Pelhřimov Po: 19:00 | Pá: 16:00 300 Kč
Jihlava čerpací stanice OMV – Jihlava Pávov, směr Praha. Pozor, ři cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straně Po: 19:20 | Pá: 16:20 300 Kč
Velké Meziříčí čerpací stanice MOL, exit 146, ul. Karlov Po: 19:45 | Pá: 16:45 300 Kč
Velká Bíteš čerpací stanice B.C.S. Kapitána Jaroše 279 Po: 20:10 | Pá: 17:10 300 Kč
Brno autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31–34 Po: 21:00 | Pá: 18:00 Není
Břeclav čerpací stanice BENZINA, Lidická 3121 Po: 21:50 | Pá: 18:50 Není
Bratislava zastávka MHD ZOO, na dálnici D2 Po: 22:45 | Pá: 19:45 Není
Ostravská trasa
Ostrava parkoviště naproti bývalému kulturnímu domu Vítkovice, tř. 28. října Po: 17:30 | Pá: 14:30 300 Kč
Frýdek-Místek autobusová zastávka u Hypermarketu TESCO, ul. Příborská Po: 17:55 | Pá: 14:55 300 Kč
Příbor u kostela Sv. Valentina, Lidická 742 Po: 18:10 | Pá: 15:10 300 Kč
Nový Jičín čerpací stanice LXM Group, Šenov, Malostranská 594 Po: 18:25 | Pá: 15:25 300 Kč
Hranice parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu Albert Po: 18:50 | Pá: 15:50 300 Kč
Lipník nad Bečvou čerpací stanice MOL, u Penny marketu, ul. Hranická Po: 19:05 | Pá: 16:05 300 Kč
Olomouc staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody (vedle Šantovky) Po: 19:20 | Pá: 16:20 300 Kč
Prostějov před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H Po: 19:40 | Pá: 16:40 300 Kč
Vyškov čerpací stanice MOL u dálnice směr Brno, ul. Kroměřížská Po: 20:05 | Pá: 17:05 300 Kč
Rousínov čerpací stanice BENZINA, u sjezdu z dálnice, ul. Slavkovská Po: 20:20 | Pá: 17:20 300 Kč
Hradecká trasa
Hradec Králové autobusová zastávka OC Tesco Březhrad, směr Pardubice, Rašínova třída Po: 16:00 | Pá: 13:00 300 Kč
Pardubice autobusová stanice před hl vlakovým nádražím, nám. Jana Pernera Po: 16:25 | Pá: 13:25 300 Kč
Chrudim čerpací stanice Shell, ulice Dašická Po: 16:40 | Pá: 13:40 300 Kč
Vysoké Mýto čerpací stanice BENZINA, ul. Husova Po: 17:10 | Pá: 14:10 300 Kč
Litomyšl čerpací stanice MOL, ul. Sokolovská, směr Svitavy Po: 17:45 | Pá: 14:45 300 Kč
Svitavy čerpací stanice OMV u Lidlu, ul. Kpt. Jaroše Po: 18:05 | Pá: 15:05 300 Kč
Letovice autobusové nádraží, Masarykovo nám. Po: 18:25 | Pá: 15:25 300 Kč
Boskovice – Sebranice Sebranice, autobusová zastávka směr Brno, u motorestu Zlatá studna Po: 18:50 | Pá: 15:50 300 Kč
Černá Hora čerpací stanice Unicorn, směr Brno Po: 19:05 | Pá: 16:05 300 Kč
Blansko čerpací stanice OMV u vlakového nádraží, ul. Nádražní 2320/6 Po: 19:20 | Pá: 16:20 300 Kč
Kuřim Kuřim rozcestí 2.0, zastávka linkových autobusů ve směru na Brno Po: 19:50 | Pá: 16:50 300 Kč
Zlínská trasa
Zlín zastávka trolejbusu na parkovišti u OC Centro Zlín Po: 18:40 | Pá: 15:40 300 Kč
Otrokovice autobusová zastávka u Lidlu, směr Napajedla, ul. Napajedelská Po: 18:50 | Pá: 15:50 300 Kč
Napajedla autobusové nádraží, třída Tomáše Bati Po: 19:00 | Pá: 16:00 300 Kč
Staré město u Uherského Hradiště autobusová zastávka před vlakovým nádražím, Nádražní ul. Po: 19:25 | Pá: 16:25 300 Kč
Bučovice autobusová zastávka Zdravotní středisko, Mírová ul. Po: 20:00 | Pá: 17:00 300 Kč
Slavkov u Brna čerpací stanice Tenryu, Špitálská ulice Po: 20:10 | Pá: 17:10 300 Kč

Moderní autobusy

Autobusovou dopravu zajišťuje pro CK České kormidlo dopravce Autokarem.cz

Ceny a příplatky

Jízdenky

Autobusovou dopravu si můžete koupit v rámci rezervace dovolené u CK České kormidlo (v kalkulaci si vyberte nástupní místo). Pokud chcete koupit pouze jízdenky bez ubytování, můžete je rezervovat zde

Svozové příplatky

Některá nástupní města mají svozový příplatek, seznam najdete ve spodní části popisu zájezdu nebo přímo v online kalkulaci. Svozy mohou podle obsazenosti vozit mikrobusy

Místenky

Pro konkrétní místo v autobuse si můžete koupit místenku za 300 Kč (informace obdržíte po podpisu cestovní smlouvy). Místenka platí pro cestu tam i zpět a platí až v hlavním spoji (neplatí pro svozové linky po ČR)

Občerstvení

V autobusech je zpravidla možné zakoupit chlazené nápoje (pivo, limo apod.) i teplé nápoje (čaj, káva apod.)

Zavazadla

V ceně jízdného je přeprava zavazadla (u lyžařských zájezdů i sportovního vybavení), přesnější informace níže

Celý autobus

Potřebujete celý autobus pro větší skupinu (školy, sportovní kluby, firmy..)? Kontaktujte dopravce zde