skip to Main Content
Předali Jsme Dovolenou Pro Dva Na Rok Zdarma

Skoro celý květen jsme hráli novou soutěž Tichá pošta a podle reakcí soutěžících bych řekl, že se nám to docela povedlo! Minimálně tak, že už přemýšlíme, co pustíme do plachet příště

Tajenka, nápovědy, komenty, každodenní výhry

Když jsme přemýšleli, jakou další soutěž pro vás uděláme, chtěli jsme něco zábavného, každodenního ale zároveň na delší běh a hlavně – pořádné výhry. Takže dovolená na rok zdarma, pro dva, k tomu denní výhry – jo, to zní dobře. Pořád jsme brousili kolem nějaké tajenky, hádanky… no a pak přišla vzpomínka na legendární Kolotoč s Pavlem Poulíčkem. Tahle inspirace nás přivedla k naší Tiché poště a opravdu, písmenka zafungovala. A zafungovala i ta tichá pošta, ve stovkách komentářů jste si svoje tajenky pěkně střežili a neprozrazovali.

20 a jeden výherce

Každý den jsme hráli v komentářích na našem Facebooku a rozdávali jsme denně zájezd pro dva zdarma. Velká hra končila ve velkém finále a hlavní cenu, dovolenou na rok zdarma, jsme předali osobně. (Jasně, fotka není profi, ale my jsme spíš na plachty a to cestování!)

To bude zas nějakej podvod

Tak určitě 😁 Každý komentář (a že jich pár bylo), který nás nařkne, že dáme výhry svým zaměstnancům, kámošům apod. zamrzí. Ne, to opravdu nejde a nedává to smysl, naši plavčíci mají na palubě jiné výhody. To mi připomíná, že bych měl udělat zápisky z teambuildingu na divoké vodě ve Slovinsku. Zpět, podívejte se na výherce – jsou opravdoví, z masa a kostí. Přísahám na námořnický pupek!

Suma sumárum

Počkat, to je zase jiná legenda 😜 Tedy naše Tichá pošta v číslech: na našem Facebooku jste nás podpořili více než 5 tis. komentáři, soutěžních tajenek přišlo více než 6 tis., z toho 100% správných bylo méně než 1 tis., do soutěže jsme z kormidla pustili 50 zájezdů v celkové hodnotě… no nepočítaně, soutěžní tajenku posílalo úplně každý den 417 vytrvalců a rekordmanem se stal Martin Tomášek, který poslal první zcela správnou tajenku už druhý den. A bylo to dvacet dní zábavy, teda doufám, že jste se taky bavili!

Hráli jste?

Máme příště Tichou poštu zopakovat nebo to chce něco nového? Napište nám sem do komentářů

Díky za pozornost,
Váš palubní písař

Back To Top