skip to Main Content
Nový Katalog Jako Lifestylový časopis

Když chcete být vidět, musíte vystoupit z řady. Tak vystupujeme – v přehlídce titulních stránek s pláží a dětmi hledejte časopisový katalog „Léto 2019“

Tradičně pod tlakem

Listopad a prosinec se každoročně stává cílovou rovinkou a finálním sprintem, kdy se celá cestovka otáčí k jedinému cíli – vydat letní katalog na další sezónu. Tradičně jde o práci, která tým tmelí, drolí, znovu tmelí a poslední týdny, dny a noci před uzávěrkou bývají velmi vypjaté. Dílo se podařilo a na světě je nový katalog, který prezentuje vybrané nabídky letní dovolené 2019 – seznamte se.

Každý rok o kousek dál

Když se chystáme na katalog, pokaždé chceme lepší než ten loňský. Každoročně si řekneme, že poslední byl super, ale tenhle nový, ten bude hvězdný. Katalog 2019 jsme chtěli přehledný, svěží a samozřejmě hezký. Nově v něm najdete průměrná hodnocení jednotlivých hotelů od našich zákazníků, více praktických informací o destinacích a i když se jedná o letní katalog, narazíte na upoutávky na další zájezdy z naší celoroční nabídky. Titulní strana katalogu může rozhodovat, a tak jsme si řekli, že zkusíme rozhodnout něčím úplně jiným – co říkáte na náš magazínový vzhled? V přehlídce zájezdových katalogů můžete najít těžkopádné designy, tomu jsme se chtěli vyhnout a vnitřní strany jsme udělali znovu jinak. Víc fresh, víc cool a víc… no prostě víc!

Objednejte si katalog zdarma

Na této stránce si můžete celý katalog prohlédnout online. A pokud ho chcete mít doma, vyplňte objednávku a my Vám pošleme tištěný katalog zcela zdarma!

Co říkáte na letošní katalog a jak ho chcete příště?

Tady se už nápady klubou, ale zatím jsme plní katalogu 2019. Budeme velmi vděčni za jakýkoliv postřeh, nápad a samozřejmě nekompromisní kritiku nového katalogu. Napište nám, co v katalogu chybí nebo přebývá a my to při přípravě katalogu 2020 zohledníme.

Děkuji za pozornost, brzy se ozvu s dalšími zápisky!
Váš palubní písař

Back To Top