skip to Main Content

+420 511 444 350

Call centrum
Po–Čt: 8:00–17:30
Pá: 8:00–17:00

Kamenná prodejna
Platby na pobočce pouze do 16:30
Po–Pá: 8:00–17:00

Hledáte tutovou dovolenou za peckovní cenu? Hledejte chobotnici, stáhne Vás k tomu nejlepšímu! Aneb katalog od kormidla zase nepřehlédnutelný

Letos na čas!

Každoročně zápasíme s vydáním katalogu tak, abychom ho dostali na pulty cestovních agentur ještě před Vánoci. Budeme upřímní, to se nám nikdy nepovedlo. Ne proto, že bychom se flákali, ale jestli se na někoho někdy někde čeká, jsou to Italové. Tradičně nám odsouvají vydání katalogu, ale letos jsme popohnali i tenhle pohodičkovej národ. Letos jsme vydali letní katalog 2020 tak, že ho již najdete v kamenných pobočkách cestovních agentur. Sláva!

Historicky první vydání pro slovenský trh

V dubnu 2019 jsme spustili prodej dovolené na slovenském trhu (stránky zde). I když jsme nestihli leden a únor, tedy nejsilnější období na prodej first minute letní dovolené, zájem Slováků o naší dovolenou nás skoro zaskočil. Proto jsme se rozhodli, že letní katalog 2020 vydáme ve dvou jazykových mutacích a vstoupíme na slovenský trh pěkně s tištěným katalogem.

Objednejte si katalog zdarma

Na této stránce si můžete celý katalog prohlédnout online. A pokud ho chcete mít doma, vyplňte objednávku a my Vám pošleme tištěný katalog zcela zdarma!

Co říkáte na letošní katalog?

Udělat hned dva katalogy byla velká výzva a nebudeme říkat, že to byla hračka. Nebyla. Ovšem důležité je, jestli se líbí. Co říkáte na naší chobotnici a jak hodnotíte katalog celkově?