skip to Main Content
Jaká Je Dovolená Mimo Hlavní Sezónu?

Právě probíhá výprodej zářijových termínů. Jestli zvažujete letní dovolenou mimo sezónu, budou vás zajímat moje zápisky.

Peníze až na prvním místě

Pokud u vás cena rozhoduje, vězte, že mimo sezónu můžete jet opravdu za pár korun. No a když koupíte červnový nebo zářijový termínu v last minute (na poslední chvíli), bude vaše dovolená opravdu levná. Červen i září mají své výhody, ale cena je srovnatelně nízká – kam až může klesat? Pokud jde opravdu o termín s odjezdem za pár dní, koupíte ubytování v Chorvatsku často za méně než polovinu nákupní ceny. V červnu je sezóna v začátku a v září pomalu odchází, s tím se pojí i ceny v restauracích a ceny výletů – všechno je mimo sezonu levnější.

Méně lidí, více pláže

Dovolená v koloně? Kdepak. Hlava na hlavě? Rozhodně ne. Ten skutečný nával turistů začne vždy v červenci. A víme, jak to vypadá…Doprava prostě dostává zabrat, a tak občasné kolony a komplikace na cestě po silnici k dovolené patří. Střediska a pláže nafukovací nejsou, takže se plní k prasknutí. Před začátkem prázdnin jezdí jen málo rodin s dětmi a v letoviscích uvidíte spíš mladší nebo starší páry. Mimo sezonu se cestuje krásně a můžete si užít opravdu poloprázdné pláže, to je velký bonus letní dovolené mimo sezónu.

Jak to vidí naši fanoušci, hlasujte také ve facebookové anketě

Pokud můžete na dovolenou vyrazit mimo sezónu, řekl bych, že nejlepší termín je 28. 8. – 1. 9. 2018

Díky za pozornost,
Váš palubní písař

Máte zkušenost s dovolenou mimo sezónu? Napište nám svůj názor, děkujeme!

Back To Top