Smazat cache v CF
skip to Main Content

Akce skončila

Nestihli jste naši májovou akci?

Přihlaste svůj e-mail a odebírejte náš newsletter! Dozvíte se o slevách, akcích a soutěžích. Odběr je zdarma a můžete ho kdykoliv zrušit, nebudeme plnit Vaši schránku zbytečně ?

 

První máj je u nás celý týden

Milujeme zájezdy za co nejnižší ceny. Proto pro vás celý týden máme poznávací zájezdy s 50% slevou a vybrané letní zájezdy do Chorvatska a Itálie od 3 990 Kč. Navíc s dopravou za půlku!

Poznávací zájezdy s 50% slevou

Všechny poznávací zájezdy jsme plošně zlevnili na poloviční cenu! Vyberte si z desítek poznávacích zájezdů po celé Evropě.

Letní zájezdy od 3 990 Kč

Zlevněné letní zájezdy do Chorvatska a Itálie. Navíc na tyto zájezdy můžete využít autobusovou dopravu s 50% slevou!

Soutěž o 2 zájezdy do Benátek

Vložte do komentářů pod naším facebookovým příspěvkem odpověď na soutěžní otázku. V pátek 1. 5. vybereme prvního výherce

Soutěž o dva zájezdy pro dvě osoby do Benátek: Od letošního roku nově nabízíme wellness a lázeňské pobyty, napište do komentářů alespoň jedno z měst, kam se s námi můžete přijet zrelaxovat, a vyhrajte zájezd do Benátek! ze správných odpovědí vybereme v pátek 5. 5. náhodně prvního výherce.

Soutěžit na facebooku

Májové slevy a SOUTĚŽ o dva zájezdy pro dvě osoby do Benátek: Od letošního roku nově nabízíme wellness a lázeňské...

Zveřejnil(a) CK České kormidlo s.r.o. dne 1. květen 2017

Poznávací zájezdy s 50% slevou

Všechny poznávací zájezdy jsme plošně zlevnili na poloviční cenu! Vyberte si z desítek poznávacích zájezdů po celé Evropě.

Týden u moře od 3 990 Kč

Vyberte si letní zájezdy se slevou. Navíc na tyto zájezdy můžete využít slevu 50 % na autobusovou dopravu!

Zájezdy od 3 990 Kč

Týden u moře včetně autobusové dopravy od 1 195 Kč/os.

Další zlevněné zájezdy

Podmínky akce

Sleva 50 % na poznávací zájezdy

Sleva 50 % platí plošně na všechny poznávací zájezdy. Ceny uvedené na webu jsou zobrazovány již se slevou. Akce platí od pondělí 1. 5. 2017 od 8:00 do neděle 7. 5. 2017 do 24:00

Akce na letní pobytové zájezdy
Na vybrané ubytování nabízíme časově omezené slevy.  Sleva platí na všechny letní zájezdy uvedené na této stránce.

Pravidla soutěže

Pořadatelem soutěže o dva zájezdy pro dvě osoby je CK České kormidlo, s.r.o. a společnost Facebook se nijak nepodílí na této soutěži. Účastníkem soutěže se stává jakýkoliv registrovaný uživatel sítě Facebook, který uvede do komentářů soutěžního vlákna odpověď na soutěžní otázku.

Výherce vybere pořadatel náhodně. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit, případně ze soutěže vyloučit jakéhokoliv uživatele, a to bez udání důvodu. Výhry v soutěži nejsou vymahatelné a pokud je výherce nevyužije, nemá nárok na žádnou protihodnotu či finanční plnění.