skip to Main Content

Akce skončila

Nestihli jste naši akci?

Přihlaste svůj e-mail a odebírejte náš newsletter! Dozvíte se o slevách, akcích a soutěžích. Odběr je zdarma a můžete ho kdykoliv zrušit, nebudeme plnit Vaši schránku zbytečně ;)

Mezinárodní den dívek

Pro všechny ženy a dívky máme od 11. do 12.10. speciální slevu: lyžařské zájezdy se skipasem, dopravou, polopenzí  a ubytováním za 3 990 Kč! Stačí, když v cestovní smlouvě budou alespoň dvě osoby a z toho alespoň jedna žena – jedna osoba pak pojede jen za 3 990 Kč :) Můžete takto ušetřit až 5 000 Kč! Stačí vybrat zájezd, vytvořit objednávku a zavolat na číslo 511 444 350. My vám cenu v objednávce snížíme.

Akce platí na všechny zkrácené lyžařské zájezdy na této stránce. V ceně zájezdu je vždy zahrnuta doprava, ubytování, polopenze a skipas. Pro uplatnění slevy je nutné, aby v cestovní smlouvě byly alespoň dvě osoby, z toho alespoň jedna žena. K této slevě nelze kombinovat žádnou další slevu, cena pro první osobu bude tedy katalogová cena zájezdu. Slevy v rámci akce “Mezinárodní den dívek” lze sčítat, tzn. že pokud pojedou 4 osoby a z toho alepoň dvě ženy, získáte slevu 2x. Akce je časově omezená, a platí od 11.10. do 12.10.2017 do půlnoci. 

Zahrajte si o dárkový koš italských dobrot v hodnotě 1 000 Kč :)

Napište nám do komentářů pod naším facebookovým příspěvkem, koho byste nejraději vzali s sebou na lyžovačku do Itálie, a my jednoho z vás odměníme dárkovým košem plným italských dobrot v hodnotě 1 000 Kč! Výherce vybereme ve čtvrtek v odpoledních hodinách.

Pravidla soutěže

Pořadatelem soutěže o dárkový koš je CK České kormidlo, s.r.o. a společnost Facebook se nijak nepodílí na této soutěži. Účastníkem soutěže se stává jakýkoliv registrovaný uživatel sítě Facebook, který uvede do komentářů soutěžního vlákna odpověď na soutěžní otázku. Výherce vybere pořadatel náhodně. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit, případně ze soutěže vyloučit jakéhokoliv uživatele, a to bez udání důvodu. Výhry v soutěži nejsou vymahatelné a pokud je výherce nevyužije, nemá nárok na žádnou protihodnotu či finanční plnění.