skip to Main Content
🔥 Magický Víkend 🔥

Ukončeno

Vytvořte si online rezervaci a v objednávce použijte slevový kód „2020“, sleva se aktivuje automaticky. Extra slevy viz níže se načítají do 2. 2. 2020 nebo do ukončení, o kterém budeme případně informovat na našich stránkách nebo na Facebooku

motionmailapp.com

Sdílejte!

Řekněte o této akci svým přátelům, brzy bude končit

Sleva 20 % | Letní dovolená – platí na vše

Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce jakékoliv dovolené z letního katalogu extra slevu 20 % na základní katalogové ceny pevných lůžek. Je to poslední vlna pro všechny, kteří nestihli využít first minute slevy za včasné rezervace (a vězte, že maximální first minute jsme měli „jen“ 17 %). Normálně bychom nedělali takovou slevu, ale víkend s magickým datem 2. 2. 2020 nám bojovou poradu zjednodušil – zavřeme oči a dáme na všechno 20 %, protože tohle už se nebude opakovat!

Sleva 20 % | Zimní dovolená – platí na vše

Lyžaře v tom přeci nenecháme a když dáme 20 % na léto, zavřeme ještě uši a dáme 20 % i na zimu. Na kompletní zimní katalog, ať to stojí za to. Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce zimní dovolené celkovou 20% extra slevu na základní katalogovou cenu pevných lůžek. Extra slevu lze využít do odvolání nebo vyprodání kapacit a lze ji čerpat na jakýkoliv termín tohoto zájezdu.

Sleva 200 Kč/os. | Poznávací zájezdy – platí na vše

Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce jakéhokoliv poznávacího zájezdu extra slevu 200 Kč na každou osobu v objednávce.

Sleva 200 Kč/os. | Wellness pobyty – platí na vše

Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce jakéhokoliv wellness pobytu 200 Kč na každou osobu v objednávce.

motionmailapp.com

Sdílejte!

Řekněte o této akci svým přátelům, brzy bude končit

Back To Top