skip to Main Content
🔥 Mega Výprodej Všech Zájezdů 🔥

Akce ukončena

motionmailapp.com

Sdílejte!

Řekněte o této akci svým přátelům, brzy bude končit

Akce ukončena | Chorvatsko – platí na vše

Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce jakékoliv dovolené z letního katalogu extra slevu 20 % na základní katalogové ceny pevných lůžek. Vytvořte si online rezervaci a v objednávce použijte slevový kód „2020“, sleva se aktivuje automaticky! Pokud termín již má slevu a je větší než 20 %, bude se aktivovat větší sleva.

Akce ukončena | Itálie – platí na vše

Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce jakékoliv dovolené z letního katalogu extra slevu 20 % na základní katalogové ceny pevných lůžek. Vytvořte si online rezervaci a v objednávce použijte slevový kód „2020“, sleva se aktivuje automaticky! Pokud termín již má slevu a je větší než 20 %, bude se aktivovat větší sleva.

Akce ukončena | Zima – platí na vše

Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce jakékoliv dovolené ze zimního katalogu extra slevu 20 % na základní katalogové ceny pevných lůžek. Vytvořte si online rezervaci a v objednávce použijte slevový kód „2020“, sleva se aktivuje automaticky! Pokud termín již má slevu a je větší než 20 %, bude se aktivovat větší sleva.

Akce ukončena | Poznávací zájezdy – platí na vše

Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce jakéhokoliv poznávacího zájezdu extra slevu 200 Kč na každou osobu v objednávce. Vytvořte si online rezervaci a v objednávce použijte slevový kód „2020“, sleva se aktivuje automaticky!

Akce ukončena | Pobyty Slovinsko – platí na vše

Slevový kód „2020“ vytvoří v objednávce jakéhokoliv wellness pobytu 200 Kč na každou osobu v objednávce. Vytvořte si online rezervaci a v objednávce použijte slevový kód „2020“, sleva se aktivuje automaticky!

motionmailapp.com

Sdílejte!

Řekněte o této akci svým přátelům, brzy bude končit

Nejprodávanější zájezdy

Vyberte si z dalších zájezdů

Back To Top