skip to Main Content

SKIAREÁL TRE CIME DOLOMITY

ABSOLUTNÍ POŽITEK Z LYŽOVÁNÍ

Lyžařské vrcholy Helm, Stiergarten a Rotwand, které jsou technicky vzájemně propojeny, tvoří srdce skiareálu Tre Cime Dolomity. Zde na Vás čekají různorodé a maximálně skvěle upravené sjezdovky v různých stupních obtížnosti.

0
PROPOJENÝCH VRCHOLŮ

Helm, Stiergarten, Rotwand, Kreuzberg, Dolomiti del Comelico

0
KILOMETRŮ SJEZDOVEK

41 % černých sjezdovek, 46 % červených sjezdovek 13 % modrých sjezdovek

0
VLEKŮ A LANOVEK

v provozu každý den od 8:30 do 16:30
.

Webkamery a počasí

POČASÍ V JIŽNÍM TYROLSKU – TRE CIME DOLOMITY

PŘEDPOVĚDI POČASÍ

[wunderground language="CZ" location="46.6200507,12.2902838,14" numdays="10" layout="table-horizontal" measurement="metric" hidedata="search" showdata="daynames,icon,date"]

3 ZINNEN DOLOMITY V ZIMĚ

Nezapomenutelné zážitky spojené se světoznámými Tre Cime Dolomity. Seznamte se s nedotčenou přírodou světového dědictví UNESCO – Dolomitů. Zážitky na sjezdovkách i mimo ně, s neustálými výhledem na majestátní vrcholy Dolomit. To je zimní dovolená v Jižním Tyrolsku.

CENAMI OVĚNČENÝ ZÁŽITEK

Ideální skiareál pro znalce, kteří našli po různých lyžařských zážitcích moderní rezort v italských Dolomitech, kde je lyžování stále nejdůležitějším sportem a kde můžete trávit volný čas s přáteli a rodinou v překrásné přírodě. Čeká na vás 5 propojených lyžařských vrcholů a 110 kilometrů sjezdovek.

ZÁBAVA NA SANÍCH PRO MALÉ I VELKÉ

Sáňkování se řadí k nejoblíbenějším druhům zimních sportů, zejména u rodin. Nejnamáhavější část, totiž tažení sáněk zpět nahoru na kopec, u nás ve skiareálu Tre Cime Dolomity naštěstí přebírají lanovky. To znamená, že Vy se můžete zcela a plně koncentrovat pouze na pocit ze sáňkování.

GIRO DELLE CIME

Máte chuť na něco zvláštního? Chuť na zážitek z více vrcholů Dolomitů – světového dědictví UNESCO – během jedné túry? Pak pro Vás máme túru Giro delle Cime, trochu jinou vrcholovou túru pro lyžaře, jakou jste ještě nikdy nezažili!

KRMENÍ SOBŮ NA ROTWANDU

Jako jediné stádo v Itálii se naši hvězdní sobi z daleko se táhnoucí obory na Rotwandu stali již dávno se svými rodinkami místní pamětihodností. Doma v divoké přírodě oblasti Tre Cime v Dolomitech, se zde nahoře čtyřnozí rošťáci vždy znovu postarají o zábavné a fascinující setkání a je možné na ně natrefit dokonce na sjezdovce.

SKIMAPA

Skiareál 3 Zinnen Dolomites

Back To Top